Vitesse Arnhem

Find Camera

Vitesse - Twente, wynik końcowy 1-2

Vitesse vs Twente, wynik spotkania: 1-2

Wczorajszy wieczór w holenderskiej Eredivisie obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy drużynami Vitesse i Twente. Mecz odbył się w GelreDome, a ostateczny wynik 1-2 na korzyść Twente pozwolił im odnieść cenne zwycięstwo. Spotkanie dostarczyło kibicom wiele widowiskowych momentów, a gole padły zarówno przed przerwą (1-1), jak i po niej, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu.]]>

Excelsior kontra Vitesse, wynik 1-2

Spotkanie Excelsior kontra Vitesse, wynik końcowy 1-2

Wczorajsze starcie pomiędzy Excelsiorem a Vitesse przyniosło emocje do samego końca. Mecz, który odbył się na Van Donge & De Roo Stadion, zakończył się zwycięstwem Vitesse 2:1. Mimo bramki na przerwie, obie drużyny starały się przejąć kontrolę nad grą, jednak to goście wyszli z boiska jako zwycięzcy. Poziom rywalizacji na boisku był naprawdę wysoki, a kibice mieli okazję obejrzeć zacięte starcie dwóch solidnych zespołów. Kibice z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji!

Vitesse vs FC Volendam, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-02-18 13:30 odbyło się spotkanie między Vitesse i FC Volendam - końcowy wynik 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Vitesse a FC Volendam zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w GelreDome, było emocjonującym starciem w ramach 22. kolejki Eredivisie. Bramki padły zarówno w pierwszej połowie, jak i po przerwie, a ostatecznie żadna z ekip nie zdołała wywalczyć pełnej puli punktów. Mimo starań obu zespołów, wynik nie uległ zmianie do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Heracles kontra Vitesse wynik meczu 3-2

Na stadionie Erve Asito odbyło się spotkanie pomiędzy Heracles oraz Vitesse zakończone wynikiem 3-2

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Heracles i Vitesse dostarczył kibicom pełnego emocji widowiska. Spotkanie, które odbyło się 10 lutego o godzinie 20:00 na stadionie Erve Asito, zakończyło się zwycięstwem Heracles 3-2 nad rywalami. Pierwsza połowa była pełna zwrotów akcji, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Vitesse 2-1, jednak Heracles zdołał odwrócić losy spotkania i zgarnąć trzy cenne punkty.

Vitesse - GO Ahead Eagles wynik spotkania 0-2

Dnia 2024-02-04 11:15 na stadionie GelreDome odbył się mecz pomiędzy Vitesse i GO Ahead Eagles - 0-2

Wczoraj, 4 lutego 2024 roku, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Vitesse i GO Ahead Eagles w ramach 20. kolejki Eredivisie. Spotkanie miało miejsce na stadionie GelreDome, a ostateczny wynik to 0-2 na korzyść GO Ahead Eagles. Wynik na przerwę to 0-1. Mecz rozpoczął się o godzinie 11:15.

Mecz PEC Zwolle - Vitesse, wynik końcowy 1-0

Mecz PEC Zwolle - Vitesse zakończony wynikiem 1-0 dnia 2024-01-26 19:00

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami PEC Zwolle oraz Vitesse, który odbył się na MAC³PARK Stadion. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0, a jedynego gola zdobył zespół PEC Zwolle. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie gospodarzy 1-0. Mecz ten miał miejsce w ramach 19. kolejki ligi Eredivisie i dostarczył wiele emocji kibicom.

Vitesse vs Feyenoord 1-2

Spotkanie Vitesse kontra Feyenoord zakończone wynikiem 1-2

W dniu 21 stycznia 2024 roku odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Vitesse i Feyenoord w ramach kolejki 18 Eredivisie. Mecz rozegrany na stadionie GelreDome zakończył się zwycięstwem drużyny Feyenoord 2-1, pomimo że wynik na przerwę był korzystny dla Vitesse, wynoszący 0-1.

Vitesse - Utrecht, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-01-14 13:30 miał miejsce mecz pomiędzy Vitesse i Utrecht - 0-0

W sobotę 14 stycznia 2024 roku odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Vitesse i Utrecht, w ramach 17. kolejki Eredivisie. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, pomimo zażartych zmagań obu zespołów. Mecz miał miejsce na stadionie GelreDome o godzinie 13:30.

Mecz Almere City FC vs Vitesse, wynik końcowy 5-0

Dnia 2023-12-17 11:15 na obiekcie Yanmar Stadion odbyło się spotkanie Almere City FC kontra Vitesse - wynik 5-0

Dzisiaj miało miejsce emocjonujące starcie w ramach Eredivisie pomiędzy drużynami Almere City FC i Vitesse. Mecz zakończył się wynikiem 5-0 na korzyść Almere City FC, a już po pierwszej połowie prowadzenie wynosiło 2-0. Spotkanie odbyło się w Yanmar Stadion, a jego data i godzina to 17 grudnia 2023 roku o godzinie 11:15.

Mecz Vitesse - Heracles 2-0

Spotkanie Vitesse kontra Heracles zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-12-10 15:45 na obiekcie GelreDome

W dniu 10 grudnia 2023 roku na stadionie GelreDome odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Vitesse i Heracles w ramach piętnastej kolejki Eredivisie. Po zaciętym spotkaniu, Vitesse zdołało pokonać rywali wynikiem 2-0, zapewniając sobie ważne trzy punkty. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, a druga bramka została zdobyta tuż przed końcem regulaminowego czasu gry.