Back to Top

Miłośnicy drużyny

Vitesse Arnhem

Find Camera

Twente kontra Vitesse, wynik 3-0

Na stadionie De Grolsch Veste miał miejsce mecz pomiędzy Twente i Vitesse zakończony wynikiem 3-0

Twente kontra Vitesse, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-10-01 19:00 na stadionie De Grolsch Veste odbył się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 8 pomiędzy Twente a Vitesse.

Blockchain objaśniony: Podział technologii, która zmieni świat

Blockchain objaśniony: Podział technologii, która zmieni świat

Świat, jaki znamy, zmienia się. Wraz z postępem technologii, nasz sposób życia staje się z dnia na dzień bardziej cyfrowy. Wszystko, od zamawiania jedzenia lub jazdy samochodem po randki i przeglądanie mieszkań, zostało uproszczone dzięki Internetowi i aplikacjom mobilnym. Nie jest zaskoczeniem, że wraz z tymi wszystkimi zmianami, kryptowaluty również przechodzi transformację. Od przechowywania pieniędzy w banku do wysyłania ich za granicę, programiści komputerowi znajdują sposoby, aby transakcje finansowe były szybsze, tańsze i bardziej bezpieczne. A blockchain jest w centrum tego wszystkiego. W tym wpisie na blogu wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o blockchainie i dlaczego zmieni on świat. Zaczynajmy!

Mecz Vitesse vs Waalwijk 2-2

Vitesse kontra Waalwijk, wynik spotkania 2-2

Vitesse kontra Waalwijk, wynik końcowy 2-2. Dnia 2022-08-27 16:45 na obiekcie sportowym GelreDome odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 4 pomiędzy Vitesse a Waalwijk.

Korzyści z biegania razem: korzyściach płynących z dbania o formę

Korzyści z biegania razem: korzyściach płynących z dbania o formę

Wspólny trening może być dla par świetną zabawą i sposobem na rozładowanie stresu. Wspólne bieganie przynosi wiele korzyści, a przy okazji wzmacnia związek. Trening z partnerem jest przyjemniejszy niż w pojedynkę - to fakt! Bieganie z ukochaną osobą może być świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu, ale może też pomóc Wam obojgu w osiągnięciu celów treningowych, które pobudzają wydzielanie endorfin. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy już od jakiegoś czasu biegasz po chodniku, na pewno znajdziesz tu coś, co Cię zainteresuje.

Strona 1 z 5