Na obiekcie Mandemakers Stadion dnia 2024-03-09 20:00 odbył się mecz pomiędzy Waalwijk oraz Vitesse zakończony wynikiem 3-1

W poniedziałkowy wieczór na Mandemakers Stadion drużyna Waalwijk podejmowała Vitesse w ramach 25. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, pomimo że na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem 1-0. Spotkanie miało miejsce dwa dni temu o godzinie 20:00, w dniu 9 marca 2024 roku.

Mecz piłki nożnej: Waalwijk vs Vitesse - 3-1

Dnia 9 marca 2024 roku na Mandemakers Stadion odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Waalwijk i Vitesse. Spotkanie to miało miejsce w ramach 25. kolejki Eredivisie o godzinie 20:00. Sędzią głównym tego starcia był Allard Lindhout z Holandii.

W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie w 28. minucie, gdy J. Lelieveld strzałem precyzyjnie pokonał bramkarza Vitesse. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Waalwijk.

Po przerwie emocje nieco opadły, lecz to Vitesse zdołało wyrównać stan meczu w 56. minucie. Bramkę dla gości zdobył K. Kozłowski po asyście P. Aaronsona.

Jednak to drużyna gospodarzy była bardziej zdecydowana w drugiej połowie. W 71. minucie R. Niemeijer strzelił drugiego gola dla Waalwijk, a asystę zanotował D. Van den Buijs.

Ostatnią bramkę w tej potyczce zdobył M. Kramer dla Waalwijk w doliczonym czasie, ustalając wynik na 3-1 na korzyść gospodarzy. R. Margaret zapewnił asystę przy tej bramce.

W trakcie meczu arbiter pokazał dwie żółte kartki gospodarzom: Godfried Roemeratoe w 34. minucie oraz Chris Lokesa w 83. minucie. Czerwone kartki nie zostały wymierzone żadnej ze strony.

Następne spotkania Waalwijk to pojedynki z Excelsior, Heerenveen oraz Almere City FC, natomiast Vitesse zmierzy się z Almere City FC, AZ Alkmaar oraz Sparta Rotterdam.