Spotkanie Vitesse - PEC Zwolle dnia 2021-12-21 17:45 na stadionie GelreDome: końcowy wynik 1-0

Vitesse - PEC Zwolle zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2021-12-21 17:45 na obiekcie sportowym GelreDome rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Vitesse i PEC Zwolle.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Vitesse a PEC Zwolle wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: L. Openda 47' 1-0 N. Frederiksen

Żółte kartki Vitesse: Riechedly Bazoer 9' Nikolai Baden Frederiksen 50' Patrick Vroegh 81'

Żółte kartki PEC Zwolle: Siemen Voet 6' Mustafa Saymak 55' Thomas Van den Belt 61'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Sędzią głównym tego spotkania był Paulus van Boekel, Netherlands. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Vitesse stanie naprzeciw Feyenoord, następne spotkania z drużynami DVS 33 Ermelo i Groningen. Kolejno natomiast PEC Zwolle z Willem II. Następne mecze zagra z drużynami NAC Breda i Heerenveen.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi Eredivisie. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak Riechedly Bazoer Siemen Voet częstokroć zapewniły kapitalnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty oraz bramki dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż potyczki nas męczą. To też warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Vitesse i PEC Zwolle oraz ich udział w Eredivisie gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, GelreDome.