Vitesse Arnhem

Find Camera

PSV Eindhoven kontra Vitesse, wynik 6-0

PSV Eindhoven - Vitesse, wynik meczu: 6-0

W najnowszym starciu w ramach Eredivisie drużyna PSV Eindhoven pewnie pokonała Vitesse rezultatem 6-0. Mecz, który odbył się 13 kwietnia o godzinie 14:30 w Philips Stadion, był prawdziwym popisem gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 3-0. Wydaje się, że kibice mieli okazję świętować znakomite zwycięstwo swojej drużyny.

Mecz pomiędzy Vitesse kontra Sparta Rotterdam, wynik końcowy 1-4

Spotkanie Vitesse - Sparta Rotterdam zakończone wynikiem 1-4

W ostatniej kolejce Eredivisie drużyna Vitesse podejmowała u siebie Sparta Rotterdam w meczu, który odbył się sześć dni temu, dokładnie 2 kwietnia o godzinie 16:45 w GelreDome. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pewnie triumfowali 4:1 nad gospodarzami. Już pierwsza połowa okazała się kluczowa, gdy Sparta Rotterdam wyszła na przerwę prowadząc 3:1.

Mecz pomiędzy Vitesse vs NEC Nijmegen wynik meczu 0-3

Spotkanie między Vitesse oraz NEC Nijmegen zakończone wynikiem 0-3 na obiekcie GelreDome

Wczorajszy mecz między Vitesse a NEC Nijmegen w ramach 29. kolejki Eredivisie dostarczył wielu emocji dla kibiców. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, to goście okazali się skuteczniejsi i zdominowali drugą część spotkania, zwyciężając 3-0 na terenie GelreDome. Mecz odbył się 7 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:15, a wynik na przerwę wskazywał na brak bramek obu drużyn.

AZ Alkmaar vs Vitesse, wynik 2-0

Spotkanie AZ Alkmaar kontra Vitesse zakończone wynikiem 2-0

W środowy wieczór na AFAS Stadion w ramach 27. kolejki Eredivisie doszło do starcia pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i Vitesse. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 2-0, zdobywając bramki po przerwie, w meczu który odbył się dwa dni temu o godzinie 20:00.

Mecz Vitesse kontra Almere City FC, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-03-16 20:00 na stadionie GelreDome miało miejsce spotkanie między Vitesse i Almere City FC zakończone wynikiem 1-1

W meczu 26. kolejki Eredivisie, rozegranym w GelreDome, Vitesse i Almere City FC podzielili się punktami po remisie 1-1. Pomimo prowadzenia gości po pierwszej połowie, gospodarze zdołali wyrównać, a ostateczny rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 20:00, a relację przynosimy Wam dzisiaj, 18 marca 2024 roku.

Mecz Waalwijk kontra Vitesse, wynik końcowy 3-1

Na obiekcie Mandemakers Stadion dnia 2024-03-09 20:00 odbył się mecz pomiędzy Waalwijk oraz Vitesse zakończony wynikiem 3-1

W poniedziałkowy wieczór na Mandemakers Stadion drużyna Waalwijk podejmowała Vitesse w ramach 25. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, pomimo że na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem 1-0. Spotkanie miało miejsce dwa dni temu o godzinie 20:00, w dniu 9 marca 2024 roku.

Vitesse - Twente, wynik końcowy 1-2

Vitesse vs Twente, wynik spotkania: 1-2

Wczorajszy wieczór w holenderskiej Eredivisie obfitował w emocje podczas starcia pomiędzy drużynami Vitesse i Twente. Mecz odbył się w GelreDome, a ostateczny wynik 1-2 na korzyść Twente pozwolił im odnieść cenne zwycięstwo. Spotkanie dostarczyło kibicom wiele widowiskowych momentów, a gole padły zarówno przed przerwą (1-1), jak i po niej, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu.]]>

Excelsior kontra Vitesse, wynik 1-2

Spotkanie Excelsior kontra Vitesse, wynik końcowy 1-2

Wczorajsze starcie pomiędzy Excelsiorem a Vitesse przyniosło emocje do samego końca. Mecz, który odbył się na Van Donge & De Roo Stadion, zakończył się zwycięstwem Vitesse 2:1. Mimo bramki na przerwie, obie drużyny starały się przejąć kontrolę nad grą, jednak to goście wyszli z boiska jako zwycięzcy. Poziom rywalizacji na boisku był naprawdę wysoki, a kibice mieli okazję obejrzeć zacięte starcie dwóch solidnych zespołów. Kibice z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji!

Vitesse vs FC Volendam, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-02-18 13:30 odbyło się spotkanie między Vitesse i FC Volendam - końcowy wynik 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Vitesse a FC Volendam zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w GelreDome, było emocjonującym starciem w ramach 22. kolejki Eredivisie. Bramki padły zarówno w pierwszej połowie, jak i po przerwie, a ostatecznie żadna z ekip nie zdołała wywalczyć pełnej puli punktów. Mimo starań obu zespołów, wynik nie uległ zmianie do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Heracles kontra Vitesse wynik meczu 3-2

Na stadionie Erve Asito odbyło się spotkanie pomiędzy Heracles oraz Vitesse zakończone wynikiem 3-2

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Heracles i Vitesse dostarczył kibicom pełnego emocji widowiska. Spotkanie, które odbyło się 10 lutego o godzinie 20:00 na stadionie Erve Asito, zakończyło się zwycięstwem Heracles 3-2 nad rywalami. Pierwsza połowa była pełna zwrotów akcji, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Vitesse 2-1, jednak Heracles zdołał odwrócić losy spotkania i zgarnąć trzy cenne punkty.