Feyenoord - Vitesse, wynik spotkania - 0-1

Pierwsza połowa spotkania między Feyenoord a Vitesse zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-05-28 12:30 na obiekcie sportowym Stadion Feijenoord rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Feyenoord i Vitesse.

Gole strzelali: M. van Ginkel 43' 0-1 M. Manhoef

Żółte kartki Feyenoord:

Żółte kartki Vitesse: Kacper Kozłowski 67' Dominik Oroz 69'

Czerwone kartki Feyenoord:

Czerwone kartki Vitesse:

Główny arbiter spotkania to B. Nijhuis. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Feyenoord stawi czoła PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami i natomiast Vitesse z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów śledzi poczynania w lidze Eredivisie. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Kacper Kozłowski systematycznie zapewniają fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, przechodzące do historii gole i asysty dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między graczami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze nudne. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Eredivisie i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Feyenoord oraz Vitesse i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Feijenoord.