Na stadionie Kras Stadion dnia 2023-02-18 15:30 miał miejsce mecz FC Volendam - Vitesse zakończony wynikiem 2-0

FC Volendam - Vitesse, wynik 2-0.

Pierwsza część spotkania między FC Volendam a Vitesse zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-02-18 15:30 na obiekcie sportowym Kras Stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy FC Volendam a Vitesse.

Gole strzelali: D. van Mieghem 12' 1-0 F. Antonucci D. van Mieghem 68' 2-0 J. Flint

Żółte kartki FC Volendam: Josh Flint 55'

Żółte kartki Vitesse:

Czerwone kartki FC Volendam:

Czerwone kartki Vitesse:

Sędzią głównym tego spotkania był Robin Hensgens, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna FC Volendam stanie naprzeciw NEC Nijmegen, następne spotkania z drużynami Emmen i Feyenoord. Kolejno natomiast Vitesse podejmie Ajax. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar i Sparta Rotterdam.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi Eredivisie. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze jak Josh Flint nierzadko zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zdarzają się przepiękne asysty i gole, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że mecze nie są interesujące. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. FC Volendam i Vitesse oraz ich udział w Eredivisie zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Kras Stadion.