Spotkanie Vitesse - FC Volendam, wynik końcowy 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Vitesse oraz FC Volendam zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-17 16:45 na obiekcie sportowym GelreDome odbył się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 7 pomiędzy Vitesse a FC Volendam.

Gole strzelali: R. Mühren 21' 0-1 B. Białek 48' 1-1 K. Kozłowski

Żółte kartki Vitesse: Bartosz Białek 62' Enzo Cornelisse 78'

Żółte kartki FC Volendam: Filip Stanković 62'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny sędzia meczu - Erwin Blank, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Vitesse stanie naprzeciw Twente, następne spotkania z drużynami Fortuna Sittard i Cambuur natomiast FC Volendam zmierzy się z Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Ajax i Emmen.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Eredivisie. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Bartosz Białek Filip Stanković wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że są to widowiska statyczne. Nieustannie obserwujemy brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, wspaniałe bramki czy asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazśledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Vitesse oraz FC Volendam w lidze Eredivisie gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak GelreDome.