Vitesse kontra Waalwijk, wynik spotkania 2-2

Vitesse kontra Waalwijk, wynik końcowy 2-2. Dnia 2022-08-27 16:45 na obiekcie sportowym GelreDome odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 4 pomiędzy Vitesse a Waalwijk.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Vitesse a Waalwijk zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: F. Jozefzoon 35' 0-1 P. Vroegh I. Bel Hassani 50' 0-2 M. Bero 61' 1-2 R. Flamingo 71' 2-2 M. Wittek

Żółte kartki Vitesse: Romaric Yapi -5'

Żółte kartki Waalwijk: Yassin Oukili 45'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki Waalwijk:

Sędzią głównym tego spotkania był Paulus van Boekel, Netherlands. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Vitesse stawi czoła Groningen, następne spotkania z drużynami Utrecht i FC Volendam a Waalwijk z Excelsior. Następne mecze zagra z drużynami PSV Eindhoven i Cambuur.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą starcia ligi Eredivisie. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze jak Romaric Yapi Yassin Oukili często sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, rzadko okazuje się, że widowiska nudzą. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, bezlitosne faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Eredivisie i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Vitesse oraz Waalwijk z ligi Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, GelreDome.