Spotkanie Excelsior - Vitesse dnia 2022-08-12 18:00 - 3-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Excelsior a Vitesse zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-08-12 18:00 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 2 pomiędzy Excelsior a Vitesse.

Gole strzelali: R. Kharchouch 14' 1-0 S. Horemans R. Kharchouch 20' 2-0 M. Azarkan N. Frederiksen 29' 2-1 K. Goudmijn 76' 3-1 R. Kharchouch

Żółte kartki Excelsior:

Żółte kartki Vitesse:

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki Vitesse: Sondre Tronstad 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Alex Bos, Netherlands. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Excelsior stawi czoła PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami Twente i Waalwijk. Kolejno natomiast Vitesse z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Waalwijk i Groningen.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z zapałem śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Eredivisie. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak systematycznie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieprzepisowe faule gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska nudne. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Excelsior i Vitesse w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Van Donge & De Roo Stadion.