Mecz AZ Alkmaar - Vitesse zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-04-02 18:00 na stadionie AFAS Stadion

W dniu 2022-04-02 18:00 na stadionie AFAS Stadion odbył się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą AZ Alkmaar i Vitesse.

Pierwsza część spotkania pomiędzy AZ Alkmaar i Vitesse zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: V. Pavlidis 32' 1-0 J. Rasmussen 56' 2-0 S. Tronstad 63' 2-1 L. Openda J. Karlsson 83' 3-1

Żółte kartki AZ Alkmaar: Vangelis Pavlidis 77'

Żółte kartki Vitesse: Matúš Bero 58' Maximilian Wittek 90'

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Vitesse:

Główny sędzia spotkania to Jeroen Manschot, Netherlands. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu AZ Alkmaar stanie naprzeciw PEC Zwolle, następne spotkania z drużynami Heerenveen i Sparta Rotterdam. Kolejno natomiast Vitesse z Cambuur. Następne mecze zagra z drużynami Sparta Rotterdam i Willem II.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Eredivisie. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Vangelis Pavlidis Matúš Bero raz za razem gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Często zdarzają się ostre sytuacje z faulem, wspaniałe asysty czy bramki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, rzadko bywa, iż są to widowiska nużące. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej ligi Eredivisie i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak AZ Alkmaar i Vitesse w lidze Eredivisie gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, AFAS Stadion.