Spotkanie Heerenveen - Vitesse zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2021-10-30 18:00 na stadionie Abe Lenstra Stadion odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 11 pomiędzy Heerenveen a Vitesse.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Heerenveen a Vitesse zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: M. van Ewijk 45' 1-0 R. Kongolo L. Openda 55' 1-1 J. von Moos L. Openda 90' 1-2 E. Dasa

Żółte kartki Heerenveen:

Żółte kartki Vitesse: Sondre Tronstad 25' Loïs Openda 64'

Czerwone kartki Heerenveen: Ibrahim Drešević 10'

Czerwone kartki Vitesse:

Główny sędzia spotkania to Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Heerenveen zmierzy się już z NEC Nijmegen, następne spotkania z drużynami Willem II i PSV Eindhoven. Kolejno natomiast Vitesse z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht i PSV Eindhoven.

Bardzo często liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Sondre Tronstad raz za razem zaserwowały kapitalnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy idealne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Heerenveen oraz Vitesse jak ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Abe Lenstra Stadion.